Problem informatyczny?

Żyjąc w dość zabieganych czasach, większość osób i firm ignoruje pierwsze oznaki nadchodzących problemów z komputerem, serwerem, złą konfiguracji sieci komputerowej, drukarkami i innymi urządzeniami udając, że nic się nie dzieje. Niestety wcześniej czy później dochodzi do nieuniknionej awarii, oprogramowanie lub sprzęt odmawia współpracy, a w najgorszym wypadku kończy się na utracie danych danych.

Nowe podejście do starych problemów

Czy wiesz, że ponad 75% problemów informatycznych można rozwiązać zdalnie, a kolejne 10% za pomocą połączenia telefonicznego podczas którego wystarczy wykonać instrukcję jak krok po kroku rozwiązać problem?
Nie ma znaczenia, czy problem dopadł Cię w domu, w biurze, w pociągu czy na wakacjach. Wystarczy, że masz połączenie z internetem! A jeśli to właśnie brak internetu jest problemem, potrzebujesz tylko telefonu. Prawda, że wygodne i proste?

Na chwilę obecną pomagam tylko wtedy, kiedy znajdę na to wolną chwilę i robię to bezpłatnie. W związku z tym nie każdemu jestem w stanie odpowiedzieć na pozostawioną wiadomość.

Jak to działa w 4 krokach

 
etap pierwszy

Skontaktuj się ze mną

Opisz mi Twój problem podając jak najwięcej niezbędnych informacji
2

Ustalamy formę pomocy

Może być to pomoc przez telefon, komunikator internetowy, chat, połączenie zdalne, dostęp przez VPN. Możesz również zaproponować własny sposób.
etap trzeci

Rozwiązanie problemu

Mogę zająć się nim sam lub możemy go rozwiązać razem. Decyzja należy do Ciebie.
etap czwarty

Weryfikacja i sprawdzanie

Po rozwiązaniu problemu sprawdzasz czy wszystko działa i funkcjonuje poprawnie. Dodatkowo mogę stworzyć krótki raport opisujący wykonane działania