Serwis i naprawa - laptopy, komputery, tablety, serwery i inne

Zajmuję się regeneracją i odnową komputerów, laptopów, tabletów, serwerów i drukarek.

Wykonuję specjalistyczną diagnostykę i naprawę płyt głównych oraz pozostałych podzespołów, zajmuję się układem zasilania i chłodzenia, poradzę sobie z niesprawnymi matrycami czy uszkodzonymi zawiasami.

Odratuję laptop po zalaniu, a także innych poważniejszych awariach. Wymienię szybkę lub digitizer w tablecie, naprawię gniazda i wgram nowe oprogramowanie bądź nawigację. Dokonam całościowego przeglądu technicznego komputera, a w razie potrzeby wyczyszczę go z użyciem programu antywirusowego. Zaktualizuję system urządzenia, abyś mógł w pełni korzystać z możliwości swojego komputera, laptopa bądź tabletu.

Na życzenie klienta dokonam również modernizacji sprzętu, pozwalając cieszyć się ulepszonym modelem o większej wydajności bez konieczności zakupu całkiem nowego urządzenia.

Jeśli masz problem ze swoją drukarką, wykonam przegląd diagnostyczny i konserwację, umożliwiając zachowanie jej sprawności, a w momencie poważniejszych problemów, zajmę się jej naprawą.

Po wstępnej diagnostyce dokonam wyceny usługi, a w trakcie serwisu na bieżąco informuję o przebiegu naprawy i ewentualnej konieczności dodatkowych działań czy wymiany części. Używam części oryginalnych bądź zamiennych, stosownie do zaleceń klienta.

Jeżeli sprzęt okazuje się być zepsuty w stopniu nie nadającym się do naprawy, bądź przekraczającym wartość urządzenia, doradzę czym kierować się przy zakupie nowego modelu, oraz którego producenta warto wybrać.

Posiadając wiedzę z zakresu IT oraz wysokie umiejętności techniczne, sprawnie zdemontuję uszkodzone elementy, naprawię je lub zastąpię nowymi częściami według zaleceń klienta.

W swojej pracy jestem dokładny i uczciwy, gwarantuję najwyższą jakość świadczonych usług, przy zachowaniu szybkiego terminu realizacji zlecenia.

parallax background
 
 

Szukasz pomocy lub potrzebujesz porady?