Software i Hardware - pomoc w wyborze i konfiguracji

Współcześnie trudno jest sobie wyobrazić prowadzenie działalności gospodarczej bez odpowiedniego oprogramowania i sprzętu. Bez względu na to, w jakiej branży działa Przedsiębiorca, część zadań w firmie zwykle musi być wykonywana przy pomocy komputera. Oferuję kompleksowe usługi pomocy w wyborze i instalacji, zarówno standardowych monitorów i drukarek biurowych, jak i specjalistycznego sprzętu i oprogramowania.

Różnice pomiędzy Hardware a software

Hardware i software to dwa terminy, które brzmią podobnie, ale oznaczają co innego.  „Hardware” to inaczej wszystkie materialne części komputera. Pod tym pojęciem rozumiemy cały sprzęt komputerowy, jak również wszystkie urządzenia peryferyjne, które można do niego podłączyć. Hardware stanowią na przykład procesor, drukarka czy klawiatura. Oprócz tego typu sprzętu każdy przedsiębiorca wykorzystuje w swojej firmie również software – czyli odpowiednie oprogramowanie zainstalowane na serwerach lub stacjach roboczych. Pomogę wybrać specjalistyczne oprogramowanie – w wielu przypadkach mogę zaproponować alternatywy dla drogich programów – na przykład darmowe programy na licencji freeware lub open source .

Kompleksowe usługi w zakresie doboru i instalacji oprogramowania i sprzętu

Pomagam wybrać i zainstalować produkty, które spełnią określone oczekiwania. Współpracowałem już z firmami z różnych branż - to sprawia, że dobrze znam i rozumiem potrzeby Przedsiębiorców i jestem w stanie zaproponować rozwiązania najlepiej dostosowane do specyfiki pracy i budżetu. Pomoc specjalisty przy wyborze sprzętu, jego instalacji i wdrożeniu oprogramowania może oznaczać bardzo realne oszczędności dla firmy. Jest to dobry sposób, by uniknąć kosztownych pomyłek i inwestycji w sprzęt, który nie do końca spełnia  oczekiwania.

parallax background
 
 

Szukasz pomocy lub potrzebujesz porady?