Systemy CMS - instalacja, konfiguracja, zarządzanie

CMS (Content Management System = System Zarządzania Zawartością) to częsty wybór zarówno dla firm, jak też i osób indywidualnych, które chcą zaprezentować się w globalnej sieci zwanej internetem. Zaletą CMS jest przede wszystkim to, że autor zajmuje się redagowaniem i publikowaniem treści. Nie musi być informatykiem, nie musi znać żadnego języka programowania, żadnych dedykowanych technologii. Musi być przede wszystkim autorem.

Moja działalność zawodowa i doświadczenia obejmują wszystkie etapy instalacji, konfiguracji i utrzymania systemów CMS takich jak Joomla, WordPress. Miałem szansę realizować wiele projektów, dlatego można liczyć na moją pomoc w doborze systemu odpowiedniego do przewidzianych zastosowań. Ponadto posiadam bardzo dobre rozeznanie rynku usług hostingowych i z przyjemnością doradzę w wyborze optymalnego hostingu czyli serwera sieciowego, na którym CMS zostanie zainstalowany.

W razie potrzeby mogę także pomóc w procesie rejestracji domeny internetowej – niezbędnej do tego, aby tworzony serwis był widoczny w sieci i posiadał swój unikalny adres.

W kolejnym etapie zajmę się instalacją wybranego systemu, jego konfiguracją oraz dostosowaniem do potrzeb . Na tym etapie prac zawsze zwracam uwagę na bezpieczeństwo wykorzystywanego systemu, aby był odporny na ataki hakerów, kradzież danych i inne niebezpieczeństwa, występujące w sieci Internet.

Projekty dotyczące wdrożeń najpopularniejszych CMS takich, jak Joomla czy Wordpress realizuję od wielu lat, ale nie ograniczam się tylko do nich. W razie potrzeby mogę także przeprowadzić szkolenie z podstawowej obsługi wybranego systemu CMS.

W trakcie eksploatacji systemu zapewniam bieżącą opiekę i wsparcie informatyczne, rozwiązywanie pojawiających się problemów, usuwanie usterek, optymalizację działania oraz wykonywanie aktualizacji systemu do najnowszych dostępnych wersji.

Moja praca jest moją pasją i zależy mi na pozytywnych kontaktach z ludźmi. Dlatego jestem elastyczny, terminowy i nastawiony na pozytywną współpracę. Nie mam złotego środka dla każdego i nie próbuję narzucać gotowych, szablonowych rozwiązań, ale zawsze staram się znaleźć pakiet rozwiązań dopasowany i wyskalowany do potrzeb. Zawsze szczegółowo ustalam zakres prac, aby współpraca przebiegała bezproblemowo, z zadowoleniem dla obydwu stron i perspektywą na długą kooperację.

parallax background
 
 

Szukasz pomocy lub potrzebujesz porady?